bootstrap dropdown

Aryan Danışmalık Sosyal Medya Eğitim Hizmetleri Kariyer Destek

BAŞARININ SIRRI NEDİR?
Eğitim alacağınız yeri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de eğitim bittikten sonra size verilen destekler ve yardımlardır.
Size özel mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz KARİYER KOÇUNUZ ile size en uygun işi seçmenizde yardımcı olacak ve mülakatlardan önce/sonra size stratejiler sunacak vb konularda sürekli irtibat halinde olup uzaktan destek alabileceğiniz YAŞAM BOYU koçluk hizmetine sahip olunmasıdır.( Bu hizmetten Programlarımıza devam eden veya Mezun KURSİYERLERİMİZE ÖZEL sunulan bir destektir. )
 
İşletmeler istihdam edeceği personellere iş öğretmek yerine işi bilen personellerle çalışmayı tercih ediyorlar. Bu açıdan baktığımızda, kurumsal şirketlerde çalışmak istediğiniz pozisyon için yeterli yetkinliğe sahip olmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz bilgilerin UYGULAMAYA Yönelik olması çok önem taşıyor. Bu nedenlerden dolayı, yılların verdiği tecrübe ile İzmir’in en kuvvetli yerleşkesi olan İzmir Hilton Center İş Merkezi’nde 6 kişilik Ofislerde size gerçek bir iş tecrübesi kazandıran UYGULAMALI PROGRAMLARINI başarı ile tamamlayan kursiyerlerimiz birçok kurumsal işletme tarafından tercih edilmektedir.

 • *Eğitimlerimiz İZMİR HILTON CENTER' daki  Kurs program gruplarımızı 6 kişi ile sınırlıdır. Bu şekilde az kişi ile verilen eğitim neticesinde Kariyer Koçlarımızı sizi daha yakından tanıyıp, mesleki ihtiyaçlarınızı daha kolay analiz edebiliyorlar.
 • Kariyer Destek ekibimizin sizin hazırladığı özel kariyer planını orta ve uzun vadede gerçekleştirmenize sürekli yardımcı oluyorlar
 • Kariyer Destek birimi tarafından takip edilen mezunlarımızın iş yaşandrılarının ilk gününden itibaren irtibat halinde olnuyor. Bu irtibatlar neticesinde elde ettiğimiz geri dönüşlerde genel olarak Outlook ve Excel kullanımında zorlandıkları tespit edildiğinden dolayı, Uzmanlık Programlarına katılanlara ÜCRETSİZ TEMEL OUTLOOK - EXCEL Eğitimi ve EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ Seminerlerine katılma ve BAŞARI BELGESİ verilmektedir.
 • Proglarımızı tamamlayan katılımcılar Danışmanlık Şirketimizin Danışman - Denetçi - Uzman CV  bankasında yer alacak olup KARİYER DESTEK Departmanı tarafından , eğitim kalitemize güvenen işletmelerin personel talepleri değerlendirmeye alınarak size bildirimler yapılacaktır. 
 • *Kariyer Destek ekibi tarafından katılımcılarla yapılan görüşmeler ile istenilen seviyeye gelemeyen katılımcılar eğtim tekrarı yaptırma veya Eğitmeninden bire bir yardım alarak istenilen seviyeye gelmeleri sağlanmaktadır.
 • *Size Özel VIP hizmet GSM -  Whatsapp numaraları ve E-posta adresi ile Eğitim Danışmanınıza ile aklınıza takılan sorularınızı sorabilme,
 • * Kişiye Özel Profesyonel CV Hazırlama ve Kursiyerlerin İş başvurularında başarılı olabilmeleri için Türkçe ve İngilizce CV'lerinin ve KARİYER.NET cv leri Kariyer Koçları Tarafından birebir olarak düzeltilmesi.
 • *İş görüşmelerine gitmeden önce size sunulan pozisyon ve işletme hakkında istihbarat durum değerlendirmesi, ücret bilgisi vb – iş görüşmelerinden sonra durum analizi yapılması Kariyer Destek ekibi tarafından yapılıp sizleri yönlendirmektedirler.
 • *ULUSAL ve ULUSLARARASI İşletmeler tarafından tercih edilmeniz için Referans olarak Eğitmelerimizi yazabiliyorsunuz ve onlardan TÜRKÇE ve İNGİLİZCE REFERANS MEKTUBU alıyorsunuz. 
 • *YAŞAM BOYU MESLEK DANIŞMANLIĞI hizmetinden randevu alarak yararlanma hakkı ( Çalıştığınız veya çalışacağınız pozisyonla ilgili işinizde yaşadığınız mesleki yönden eksik olduğunuz konuları Danışma hakkı ).
 • *CV nize Eğitim aldığınız pozisyon ile ilgili yaptığınız Uygulamaları İŞ DENEYİMİ olarak sunabiliyorsunuz.
 • Hafta içi grubunda eğitime başlayan ama eğitim bitmeden iş bulan arkadaşlarımızı, hafta sonu veya mesai çıkışları gruplarına geçme hakkı
 • Vardiyalı çalışanlar için istedikleri gün ve saatte eğitim alabilme


Kurumumuzdan eğitim alanların sahip olacağı ayrıcalıklar aşağıdaki gibidir.

YÖNETİCİLİK UZMANLIK PROGRAMINA katılanlar sahip olacağı ayrıcalıkları NEDEN ARYAN EĞİTİMLERİ tıkalyınız bölmünden inceleyebilirsiniz.


Bizi sormak ve iletmek istedikleriniz

Mobirise

İLETİŞİM ADRESİMİZ

MERKEZ İRTİBAT
İZMİR HILTON CENTER İŞ MERKEZİNİN 1. Katında bulunmaktayız.

Aryan Sosyal Medya Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
İZMİR HILTON CENTER 1.KAT B4-C KONAK / İZMİR


PHX 02324072515
GSM 05326458039
info@aryandanismanlik.com
www.aryandanismanlik.com